Kaspersky Internet Security (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Kaspersky Internet Security

Kaspersky Lab bilgisayarlar üzerindeki etkin üstünlüğünü mobil cihazlar üzerinde de göstermekte. Kaspersky Internet Security Android telefon ve tabletler için geliştirilen ücretsiz antivirüs programı. Bilgisayarlarda olduğu gibi Android telefonu yormadan ve fazla güç tüketimi yapmadan koruma sağlar.

Android cihazı virüs, zararlı yazılım ve truva atları gibi tehditlere karşı koruyan gelişmiş güvenlik teknolojisi ile birlikte geliyor. En yeni mobil güvenlik teknolojisi ile sorunsuz bir güvenlik sağlar. Android cihazınıza zararlı yazılımlar bulaşmış mı diye merak etmeyin, hemen Kaspersky Internet Security kötü amaçlı yazılım taramasını başlatın.

Android mobil cihazları tüm zararlı yazılımlara karşı korumanın yanı sıra, anti-hırsızlık koruması da sunuyor. Android cihazınız çalınırsa kilitler, konumu gösterir ve önemli dosyalarınıza ulaşılmasını engeller ve siler. Hırsızlığa karşı geliştirilen yeni alarm sistemini etkinleştirin, telefon sessizde olsa bile çalacaktır. Ve eğer yakınlardaysa hemen bulabilirsiniz.

Çağrı ve mesaj filtresi ile akıllı telefonların en büyük sıkıntısı olan istenmeyen çağrıları, mesajları (SMS) engelleyebilirsiniz. Reklam içeren veya kimlik bilgilerinizi almaya çalışan spamlara karşı koruma sağlar.

Ücretsiz sürümün yanı sıra, Premium sürümü denemek için 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü etkinleştirebilirsiniz.

Kaspersky Internet Security for Android, akıllı telefonlarınızı ve tabletlerinizi hırsızlığa, kaybolmaya, virüslere ve gerçek zamanlı Internet tehditlerine karşı korur ve tüm bunları gerçekleştirirken cihazlarınızın performansını hiçbir şekilde etkilemez.

Kaspersky Internet Security (Android) İçin Yorum Yap