Kaspersky Rescue Disk

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Virüslü PC için Güvenli Önyüklenebilir Ortam Oluşturma

4.25/5, Toplam: 4 kişi

Diğer dosyalara veya bilgisayarlara bulaşma riski olmadan virüslü bir bilgisayardan tehditleri taramak ve kaldırmak için Kaspersky Kurtarma Disketinden önyükleme yapın.

Sistem ISO görüntüsü olarak gelir. Bunu bir DVD’ye yaz ve PC’nizi buradan önyükleyebilmelisiniz. Sisteminiz önceden kötü amaçlı yazılım ile bulaşmışsa bu, kötü niyetli yazılım çalışmayacağı ve bu nedenle taramayı gizlemek ya da kendisini engellemek için herhangi bir hileler uygulayamayacağından başarıyla kaldırma olasılığınızı artırır.

Elbette ki bu yaklaşımdaki problem bir DVD’nin daima aynı virüs veritabanı ile başlayacağıdır. Neyse ki Kaspersky Rescue Disk 10, herhangi bir ağ bağlantısını algılayacak ve tanıyacak; bu nedenle, bir yönlendiriciye bağlıysanız, o zaman çevrimiçi olabiliyor ve en son virüs tanımlarını indirebiliyor.

Bundan sonra sistem diğer antivirüs araçlarında olduğu gibi çalışır. Nesneler Tarama sekmesini tıklatın, bilgisayarınızı taramayı seçin ve sabit sürücünüzün üzerine tarayarak kötü amaçlı yazılım arar ve bulduğu şeyleri kaldırır. Kaspersky Rescue Disk 10’u bir DVD yerine bir USB flash sürücüye yüklemek isterseniz, bu mümkün olabilir.

Kaspersky Rescue Disk İçin Yorum Yap