Kaspersky Security Scan

Sponsorlu Bağlantılar
2016
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Kaspersky Zararlı Yazılım ve Dosya Tarama Programı

3/5, Toplam: 1 kişi

Kaspersky Security Scan, Kaspersky Lab tarafından ücretsiz olarak sunulan zararlı yazılımlara karşı Windows bilgisayarları ve dosyaları taramak için kullanacağınız faydalı bir programdır. Antivirüs programı olmadığını söylemek istiyorum. Bilgisayarınızda virüs taraması yapabileceğiniz harika bir araçtır. Türkçe dil desteği ile kolay sunmaktadır.

Kötü amaçlı yazılımlara karşı PC ve dosya taraması, kapsamlı güvenlik durumu raporlaması, yeni ve büyümekte olan tehditlere karşı bulut tabanlı bilgiler sunmaktadır.

Dikkat: Kurulum sırasında ek araç çubukları ve tarayıcı indirmelerine dikkat edin. Yüklenmek isteyen bu araçları iptal ederek kuruluma devam edin.

Birinci sınıf tarama teknolojilerine ücretsiz erişim: Kaspersky Lab’in dünya lideri güvenlik uzmanları tarafından geliştirilmiş gelişmiş tarama teknolojilerini kullanan Kaspersky Security Scan, PC’nizi dikkatli bir şekilde tarar ve sonuçları size bildirir.

Virüsler ve diğer güvenlik tehditleri için tarama: PC’nizdeki bilinen kötü amaçlı yazılımları ve yazılım güvenlik açıklarını denetler ve PC’nizin güvenlik durumuyla ilgili önerilerde bulunur.

Esnek tarama: Ön ayarlı tarama programı seçenekleriyle PC’niz haftada iki kez otomatik olarak taranır. Alternatif olarak, istediğiniz zaman manuel olarak tarama başlatabilirsiniz.

Çoğu antivirüs yazılımıyla birlikte kullanılabilir: Hızla yüklenir ve PC’nizde çalışıyor olabilecek çoğu aktif güvenlik duvarı ve / veya antivirüs yazılımıyla birlikte çalışır.

Daha güvenli bir gelecek için öneriler: Kaspersky Security Scan tarafından tanımlanmış güvenlik sorunlarının nasıl çözümleneceğine ilişkin öneriler sağlar.

En güncel verileri kullanır; en yeni tehditleri bulur: Kaspersky Security Scan, PC’nizi en yeni virüslere ve büyümekte olan tehditlere karşı taramak için Kaspersky Lab’in en yeni teknolojilerini ve bulut tabanlı güvenlik bilgilerine gerçek zamanlı erişimi kullanır.

Kaspersky Security Scan İçin Yorum Yap