Kaspersky Virus Removal Tool

Sponsorlu Bağlantılar
11.0.0.1245
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Virüs Tarama ve Casus Yazılım Algılama Programı

Kaspersky Virus Removal Tool 2014, Windows bilgisayarlar için geliştirilmiş uzman bir virüs tarama programıdır. Program bilgisayar virüslerini taramak için kullanılabilir ve her türlü tehditlere karşı bir önlem almak için ücretsiz sürümü yükleyebilirsiniz.

Kaspersky etkili bir virüs algılama algoritması kullanarak Kaspersky Virus Removal Tool programını geliştirmişlerdir. Program basitleştirilmiş arayüzü ile kolay bir kullanım sunmaktadır ve kötü amaçlı yazılımları kaldırmak için yardımcı olacaktır. Güvenli Mod desteği ile önceden casus yazılımın bulaşmış olduğu bilgisayara uygulamayı yükleyebilirsiniz. Kaspersky Virus Removal Tool aynı zamanda yazılımların imza tespitinde kullanabilirsiniz. Ayrıca, uygulama sistem bilgilerini toplar ve etkileşimli dezenfeksiyonu için komut oluşturur.

Kaspersky Virus Removal Tool 2014 otomatik veya manuel olarak virüsleri, trojanları, solucanları, spyware ve adware yazılımların yanı sıra, rootkit gibi her türlü zararlı ve casus yazılımları kaldırmak için yardımcı olur.

Ancak, Kaspersky Virus Removal Tool ücretsiz sürümü, bilgisayarlara yerleşik koruma sağlamaz. Dezenfeksiyon işlemi bittikten sonra, bulunan tehditleri ve casus yazılımları kaldırmak için antivirüs yazılımının tam sürümünü yüklemeniz gerekiyor.

Kaspersky Virus Removal Tool uygulamasının 31.10.2014 güncellenmiş sürümüdür. Program sürekli güncellenmektedir. Son güncellemelerini yüklemek için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Windows bilgisayara virüs bulaşmasını önlemek, casus yazılımların bilgisayarınıza sızmasını engellemek veya virüs bulaşmış bilgisayarınızı kurtarmak için Kaspersky Virus Removal Tool programından faydalanabilirsiniz.
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Kaspersky Virus Removal Tool İçin Yorum Yap