KeePass (Classic Edition) Türkçe Yama 1.33

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

KeePass (Classic Edition) Türkçe Yama Dosyası

KeePass (Classic Edition) Türkçeleştirmek için kullanabileceğiniz Türkçe dil dosyasıdır. KeePass (Classic Edition) son sürümü ile tamamen uyumludur.

KeePass Password Safe (Classic Edition) bir yüksek şifreli veritabanında, hassas giriş bilgilerinizi saklamak için izin veren güvenli bir ücretsiz şifre yöneticisidir. Kategoriler halinde kayıtları düzenlemek ve uygun kullanıcı adınızı / şifrenizi girmek için çeşitli yollar sunar; sürükle ve bırak kullanarak panoya kopyalayabilir, ya da tek bir tıklama ile oturum açma bilgilerini girebilirsiniz, otomatik tip dizileri oluşturabilirsiniz.

Program ayrıca TAN şifreleri için destek içerir ve bunu kullanıldıktan sonra otomatik olarak bir şifre zaman aşımına uğrarsa TAN listeleri oluşturmanıza olanak sağlar.

KeePass Password Safe diğer özelliklerine bakacak olursak; şifre üreticisi, otomatik kilitleme, veritabanı arama, içe/dışa aktarma ve daha fazlasını içerir. KeePass Password Safe çeşitli (ücretsiz) eklentileri kullanarak işlevselliğini genişletmek için eklentileri destekler. BlackBerry, akıllı telefonlar ve diğer taşınabilir cihazlar için kullanılabilir sürümleri mevcuttur.

KeePass (Classic Edition) İndir
Windows için ücretsiz güvenli parola yöneticisi

KeePass (Classic Edition) Türkçe Yama 1.33 İçin Yorum Yap