KeePass Password Safe Türkçe Yama İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

KeePass Password Safe Türkçe Yama – Türkçe Dil Dosyası

KeePass Password Safe Türkçeleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz Türkçe dil dosyasıdır. KeePass Password Safe son sürümü ile tamamen uyumludur.

KeePass Password Safe bir yüksek şifreli veritabanında, hassas giriş bilgilerinizi saklamak için izin veren güvenli bir ücretsiz şifre yöneticisidir. Kategoriler halinde kayıtları düzenlemek ve uygun kullanıcı adınızı / şifrenizi girmek için çeşitli yollar sunar; sürükle ve bırak kullanarak panoya kopyalayabilir, ya da tek bir tıklama ile oturum açma bilgilerini girebilirsiniz, otomatik tip dizileri oluşturabilirsiniz.

Program ayrıca TAN şifreleri için destek içerir ve bunu kullanıldıktan sonra otomatik olarak bir şifre zaman aşımına uğrarsa TAN listeleri oluşturmanıza olanak sağlar.

KeePass Password Safe diğer özelliklerine bakacak olursak; şifre üreticisi, otomatik kilitleme, veritabanı arama, içe/dışa aktarma ve daha fazlasını içerir. KeePass Password Safe çeşitli (ücretsiz) eklentileri kullanarak işlevselliğini genişletmek için eklentileri destekler. BlackBerry, akıllı telefonlar ve diğer taşınabilir cihazlar için kullanılabilir sürümleri mevcuttur.

KeePass Password Safe – Ekran Görüntüsü

keepass-password-safe-indir-

KeePass Password Safe Türkçe Yama İndir İçin Yorum Yap