Keeper (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
9.2.1
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Keeper Uygulaması

Keeper® Password Manager, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için harika bir şifre yönetici ve şifre saklayıcı uygulamasıdır. PC, tablet, web ve akıllı telefonlar için gerçekten kullanışlı şifre saklama ve parolalarınızı korumak ve yönetmek için dijital kasa uygulamasıdır. Uygulamayı Apple Watch üzerinde de kullanabilirsiniz.

Keeper bilgisayar korsanları ve veri hırsızlığına karşı koruma sağlar. Sınırsız şifre saklama desteği içerir. Gönül rahatlığı ile herhangi bir sınırlama olmadan tüm şifrelerinizi saklar. Hacker ve kimlik avı hırsızlığına karşı kişisel verilerinizi koruyun. Keeper güvenlik kasasında her şeyi şifreleyin.

Hesaplarınızı, bilgilerinizi daha iyi korumak için güçlü ve güvenli şifreler oluşturun. KeeperFill sayesinde web sitelerine girişte otomatik şifre doldurma desteği sunar. Kasanızaa özel dosyaları, fotoğrafları ve videoları kaydedin. Sizden başkasının özel dosyalarınıza erişmesini engelleyin. Diğer Keeper kullanıcılarla kayıtları paylaşma imkanı sunar.

Keeper ile tüm cihazlarda ve bilgisayarlarda şifrelerinize erişim sağlayabilirsiniz. Keeper uygulaması PC, tablet, web ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılabilir. Akıllı cihazlar, bilgisayarlar ve tarayıcılar arasında anında senkronize etme imkanı. Senkronizasyon özelliği sayesinde yeni eklenen şifreler veya değiştirmeler tüm cihazlarda eşitlenir.

Keeper uygulamasının sunduğu güzel özelliklerden biri de, hırsızlığı önlemek için zamanlayıcı özelliği sayesinde oturumdan çıkış yapar. Belirleyeceğiniz süre de otomatik olarak oturum kapansın. Arka plan ve tema gibi bazı özelleştirme seçenekleri de sunar.

AES-256 ve PBKDF2 güvenli şifreleme teknolojisi ile geliyor. TRUSTe ve SOC-2 sertifika.

iPhone, iPad için Keeper® Password Manager uygulaması ile şifreleri organize edin, yönetin, şifre oluşturun. Gerçekten harika bir şifrele saklama ve şifre yöneticidir. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

Keeper (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap