Kelime Bul (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Kelime Bul Uygulaması

Kelime Bul, Android mobil cihazlar üzerinde kelime oyunu oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz online oyunlardan biridir. Kelime oyunları arasında farklı bir yerde olduğunu söylemek gerekir. Gerçekten de bağımlılık yapan oyunlardan birisidir.

Kelime Bul oyununda amaç size verilecek 16 harften kelime bulmak. Bulduğunuz kelimeleri oluşturmak için parmağınızı basılı tutarak ve harfler üzerinde kaydırarak elde edeceksiniz. En az 3 harfli kelimeyi kabul ediyor. Oyunun en kötü yanlarından birisi Güncel Türkçe Sözlük’e bağlı kelimelerin olmaması. Türkçe Sözlük’te olan kelimelerin anlamlarını öğrenmek için kelimelerin üzerine basarak öğrenebilirsiniz. Saçma sapan kelimelerin olduğunu da söylemek isterim. Ama bunun dışında gayet güzel bir oyun.

kelime-bul-indir-android

Oyunda amaç belirlenen sürede en çok kelimeyi bularak en yüksek puanı elde etmek. Her harf üzerinde belli puanlar vardır. Özellikle joker harf ile oluşturacağınız kelimeler de daha fazla puan alacaksınız. Joker harfleri üzerinde x2, x3 gibi çarpan sayısını göreceksiniz.

Süre bittikten sonra o an oynayan tüm kullanıcıların puan tablosunu göreceksiniz. En iyi üç kişinin isimleri daha cafcaflı gösterilir. Aldığınız puana göre de sıralamanızı hemen sol tarafta göreceksiniz. En iyi puan aldığınız kelime ile kaç adet kelime oluşturduğunuz yine de tabloda gösterilecektir. Ayrıca profilim kısmından isminizi değiştirebilirsiniz.

Genel olarak Kelime Bul oyunu Android cihazlar üzerindeki kelime oyunları arasında en popüler uygulamalardan biridir. Online oynanması ve internet gerekliliği bazı kullanıcılar tarafından hoş karşılanmasa da, gayet güzel bir oyun olduğunu söylemek isterim. Yalnız şu hatırlatmayı yapmam gerekiyor, yeni oyunun başladığını farkında olmadan kaçırabilirsiniz. Oyuna girdiğiniz andan itibaren belli süre de yeni oyun açılıyor ve oynamanız gerekiyor.

Kelime Bul (Android) İçin Yorum Yap