Kelimelik (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Kelimelik Uygulaması

4.2/5, Toplam: 5 kişi

Kelimelik, Android telefon ve tablet üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe online kelime bulma oyunudur. Kelimelik oyununa benzer bir oyun Facebook üzerinde mevcuttu. Bazı farklılıkları ile Android mobil cihazlar için Kelimelik oyunu mevcut. Kelimelik oyunu Google Play Store üzerinde Kelime kategorisinin en popüler oyunudur.

Kelimelik oyununu diğer oyunlardan ayıran bir çok özellikleri var. Online oyun olması sizleri korkutmasın. Oyun oynadınız yarım kaldı, sorun değil. Hamlenizi yaptıktan sonra ertesi gün bile oyuna devam edebilirsiniz. Sadece tek bir kişiye bağlı olmadan aynı anda 20 kişiyle de oynayabilirsiniz. Dediğim gibi bu oyun hem farklı hem de çok güzel.

Facebook hesabınızdan giriş yaparak arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Hızlı, rastgele ve oyuncu ismi girerek yeni oyunlar açabilirsiniz. Davet ettiğiniz kişiler ile sohbet etme imkanı sunuyor. Kelime becerilerinizi geliştirmek yeni insanlarla tanışmak ve muhabbet etmek için harika bir oyundur.

Bitirilen oyunların kayıtları durabilir, başarı yüzdenizi profil resminizin altında görebilirsiniz. Daha fazla söylemeye gerek yok. Hemen oyunu yükleyin ve harfleri yerleştirerek kelimeler oluşturmaya başlayın.

Kelimelik (Android) İçin Yorum Yap