Keman Programı

Sponsorlu Bağlantılar
1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardan Keman Çalma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Keman Programı, bilgisayardan keman çalmak isteyenler için ücretsiz ve Türkçe program. Bağlama çalma program yapımcısından keman çalmak isteyenler için güzel bir uygulama. Hızlandırılmış ve normal çalma modu içerir. Fare ile notalara tıklayarak veya klavye kısayol tuşları ile çalabilirsiniz.

Keman Programı bilgisayardan çok kolay bir şekilde keman çalmak için imkan sağlar. Otomatik kayıt ve çalma özelliği ile çaldığınız notaları kaydederek daha sonra tekrar dinleyebilirsiniz. Ya da sevdiğiniz kişilere gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınıza güzel sürprizler yapmak için iyi bir seçim olabilir.

Keman Programı ile bestelerinizi veya sevdiğiniz notaları çalın kaydedin daha sonra yeniden dinleyin. Görüntü boyutunu ve rengini değiştirme özelliği içerir. Notalarda hatalarınız varsa değiştirebilir ve listeden kaldırabilirsiniz. Nota düzenleme seçeneği bestelerinizi düzenlemek için faydalı olacaktır. F ve Q klavye desteği vardır. Klavye kısayol tuşları ile çalma yeteneğinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Keman Programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemler ile uyumludur. Taşınabilir program olduğu için kurulum yapmanıza gerek yoktur.

Bağlamamın Telleri
Bilgisayardan Saz Çalma Programı

Keman Programı Hakkında Yazılar

Keman Programı İçin Yorum Yap