KeyScrambler Personal 3.4.0.4 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

KeyScrambler Personal: Tarayıcı İçin Anti Keylogger Koruma

KeyScrambler Personal giriş kutuları, arama motorları, web posta (Gmail, Yahoo vb), forumlar ve diğer herhangi bir şekilde giriş alanları içine yazdığınız verileri yakalayan keylogger engellemesi yapan ücretsiz bir web tarayıcısı eklentisidir. KeyScrambler  klavye ve tarayıcı arasındaki düşük seviyeli sürücü gibi davranır ve yazdığınız her şeyi şifreler.

Sizi izleyen herhangi bir keylogger uygulaması varsa, tamamen çözülemez şifreleme yapmak mümkün olacak. KeyScrambler klavye tuş girişlerini şifreleme yaptığını tarayıcı ekranınızın üstünde küçük bir bindirme penceresini göreceksiniz.

Programın kullanımı çok kolaydır ve tarayıcınızı başlattığınız zaman otomatik olarak sizi korur. KeyScrambler Personal Google Chrome, Internet Explorer ve Firefox gibi tüm popüler tarayıcılar ile çalışır.

KeyScrambler ücretsiz sürümü sadece web tarayıcıları ile çalışır, premium sürümü de diğer uygulamalar ile çalışır. KeyScrambler Personal programını başlatmak için bir kısayol tuşu atayabilirsiniz veya bilgisayar başladığında otomatik olarak başlat seçeneğini seçebilirsiniz.

Haftanın Uygulaması: KeyScrambler Personal sunduğu özellikler, kullanım kolaylığı ve ücretsiz olmasından dolayı bu haftanın uygulaması seçilmiştir. Tarayıcı üzerinde ne işlem yapıyorsanız yapın, her klavye tuşuna bastığınız an yukarı alanda şifreleme yaptığını göreceksiniz. Bu da internet üzerinde ne kadar güvenli olabileceğiniz anlamına geliyor. Keylogger zararlı yazılımına karşı harika bir önlem alabilirsiniz. Kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyorum.

KeyScrambler Personal – Ekran Görüntüsü

keyscrambler-personal-indir

KeyScrambler Personal 3.4.0.4 İndir İçin Yorum Yap