KeyScrambler Premium 3.4.0.4 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

KeyScrambler Premium: Anti Keylogger Koruma Programı

KeyScrambler Premium tarayıcı ve uygulamalar üzerinde keylogger engellemesi yapan gelişmiş bir programdır. KeyScrambler Premium hem tarayıcılar üzerinde hemde diğer uygulamalar üzerinde klavye girişleri şifreleme yaparak koruma sağlar.

Sizi izleyen herhangi bir keylogger uygulaması varsa, tamamen çözülemez şifreli anahtarlar kaydetmek mümkün olacak. KeyScrambler klavye tuş girişlerini şifrelediğini  doğrulamak için tarayıcı ekranınızın üstünde küçük bir bindirme penceresini görüntüleyebilirsiniz. KeyScrambler programını başlatmak için bir kısayol tuşu atayabilirsiniz veya bilgisayar başladığında otomatik olarak başlat seçeneğini seçebilirsiniz.

KeyScrambler Premium tarayıcılar, e-posta istemcileri, IM/VoIP istemcileri, iTunes ve Songbird müzik programları, online oyunlar, şifre yöneticileri, metin editörleri, arşivleme programları, muhasebe programları, bulut depolama hizmetleri, şifreleme programları, dosya yöneticileri, ağ programları, Office ve verimlilik programları, Windows ve diğer yüzlerce uygulama ile birlikte çalışır.

Sadece tarayıcı üzerinde klavye girişleri şifrelemesini istiyorsanız KeyScrambler Free sürümünü kullanmanızı tavsiye ederim.

KeyScrambler Personal – Ekran Görüntüsü

keyscrambler-premium-indir

KeyScrambler Premium 3.4.0.4 İndir İçin Yorum Yap