Keytext

Sponsorlu Bağlantılar
3.20
Sponsorlu Bağlantılar

Yazı Yazmayı Otomatik Hale Getirin

Aynı metinleri yazmak, aynı düğmelere basmak ya da tekrar tekrar tekrar bilgisayarınızda aynı işlemleri yaptığınızı düşünüyor musunuz? Onlarca kez aynı e-postalarımı yazdınız? KeyText sizin için bunlar yapmayı sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Bilgisayarda sürekli aynı şeyleri yazmaktan bıktıysanız, Keytext ile otomatik hale getirebilirsiniz. Keytext, Windows klavye otomasyon programı da denilebilir.

Sevdiğiniz metinler için kısaltmalar ayarlamanızı sağlar. Kısaltmayı yazın, KeyText gereken metin ile genişletir.

KeyText ile yazı yazmayı otomatik hale getirebilirsiniz. Yazmak istediğiniz yazıları yazın, kopyalayıp herhangi bir uygulama içerisine yapıştırın ve kaydedin. Daha önceden söylediğimiz gibi yazdığınız uzun kelime ve cümleleri kısaltmalar veya semboller kullanarak kaydedebilir ve daha sonra o kısaltma veya sembole bastığınız zaman daha önceden hazırlamış olduğunu yazı otomatik olarak yazılacaktır.

Programın mantığını biraz zor anlayabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk önce, sonradan kullanacağınız yazıları kaydetmek. Bunu bir defa yaptıktan sonra, artık sonraki yazıları Keytext otomatik olarak yazacaktır.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Keytext İçin Yorum Yap