KickMyGraphics 2.1 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

KickMyGraphics: Hareketli GIF Resimler Oluşturma

KickMyGraphics GIF, JPG, BPM ve PNG görüntü dosyalarından hareketli GIF animasyonları oluşturmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. Bu programı animasyonlu GIF görüntüler oluşturmak, kayıt yapmak ve düzenlemek için kullanabilirsiniz. Sadece resimlerden GIF animasyonlar oluşturmak değil ayrıca, GIF kayıtları oluşturmanızı da sağlar.

Animated Gif recorder (Animasyonlu gif kaydedici) Animasyonlu GIF görüntüleri kaydetmek için ayrı bir araç olarak ya da KickMyGraphics entegre bir parçası olarak kullanılabilir. Düzenleyici kaydedilen GIF’leri doğrudan alma özelliği içerir. Ayrıca şeffaf arka plan rengini seçebilirsiniz. Eklenen GIF animasyonları kontrol etme seçenekleri ve kısayol tuşları da mevcut.

AVI, MPG, ASF, MP4 ve diğer video formatları, animasyonlu GIF, düzenli GıF, JPG, BMP ve PNG dosyaları içeri aktarmayı sağlar. Program ayrıca bir videonun seçilen karesinden bir animasyonlu GIF oluşturmak için olanak sağlar. Ne yazık ki, KickMyGraphics sadece bir kaç saniye vardır klipleri almayı sağlar.

KickMyGraphics – Ekran Görüntüsü

kickmygraphics-indir-

KickMyGraphics 2.1 İndir İçin Yorum Yap