Kids The Menaces İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Kids The Menaces: Android Ücretsiz Koşu Oyunu

Kids The Menaces, Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlere indirerek oynayabileceğiniz bir koşu oyunudur. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunu da diğer koşu oyunları gibi eğlenceli bir yapıya sahip. Grafikler açısından da göze hitap eden oyunu oynarken eğlence dolu vakit geçireceksiniz.

3D sahnelerin yer aldığı Kids The Menaces koşu oyununu dilerseniz Android cihazlarınız da veya Facebook üzerinden arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Böylece eğlencenizi daha da yukarılara taşıyacaksınız.

Subway Surfers koşu oyunu gibi bir oyun yapısına sahip olan Kids The Menaces oyununda ki maceramız bir dağ köyünde geçmektedir. Oyunda elmalarını çaldığımız yaşlı bir dede tarafından kovalanmaktayız. Dededen kurtulmak için koşmalı ve koştukça da bir çok engelleri geçmek zorundasınız. Vadiler ve köprülerden geçerken karşınıza çıkacak olan altınları da toplamayı unutmayın. Ayrıca oyun içerisinde karşınıza çıkacak olan mıknatıslardan toplayarak mıknatısınızın gücünü artırın ve böylece daha kolay bir şekilde altınları toplayın.

Eğlenceli müzikleri oyunu daha da eğlenceli hale getirmektedir. Ayrıca Kartal yardımı ile de uçarak dededen kurtulun.

Genelde eğlenceli oyun yapılarına sahip olan koşu oyunları içerisinde kendisine yer edinen Kids The Menaces oyununu da denemenizi öneririm. İyi Eğlenceler…

Kids The Menaces Ekran Görüntüleri

Kids The Menaces Indır

Kids The Menaces İndir (Android) İçin Yorum Yap