Kik (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
9.8.0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Kik Messenger Uygulaması

Kik Messenger, iOS mobil cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touch) arkadaşlarınızla hızlı ve kolay haberleşmeyi sağlayan ücretsiz bir mesajlaşma ve sohbet uygulamasıdır. Gerçek zamanlı mesajlaşma, grup sohbetleri, resim-fotoğraf paylaşmak ve sizin için önemli insanlarla iletişim kurmak için alternatif bir mesajlaşma uygulamasıdır. iPhone, iPad için Whatsapp Messenger uygulaması kadar kaliteli özellikler sunmasa da, alternatif bir mesajlaşma uygulaması arayanlar deneyebilir.

Kik Messenger uygulaması akıllı telefonlar için en hızlı sohbet deneyimi sunduğunu iddaa ediyor. Mesaj gönderildi, iletildi ve okundu bildirimleri sunar. Özel anları veya galeriden resim-fotoğraf paylaşma. Gruplar oluşturarak kolayca arkadaşlarını ekleyerek grup sohbeti yapma imkanı sunar.

iPhone, iPad için Kik Messenger uygulamasının en cazip yanı ise tamamen ücretsiz olmasına rağmen hiçbir mesajlaşma ücreti almaz ve rahatsız edici hiçbir reklam bulundurmaz. Güzel bir görünüm sunmakta ve çevrimdışı mesajlaşma, push bildirimleri ve daha fazlasını sunar.

Kik (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap