Kill Shot Bravo (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.3
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Kill Shot Bravo Oyunu

Kill Shot Bravo, Android telefon ve tabletler için ücretsiz ve Türkçe keskin nişancı oyunudur. Kill Shot Bravo Google Play Store üzerinde en iyi FPS oyunlardan biridir. Küçük dosya boyutuna sahiptir ama kalite açısından eksiklik duymayacaksınız. 200’den fazla görevi tamamlamak için hazır olun. Yenilenen versiyonuna 75+ yeni görev eklendi.

Pusucu silahlarıyla, saldırı tüfekleriyle, makineli tüfeklerle ve en son askeri donanımla tüm tehditleri ortadan kaldırın. Gizli bir görevdesiniz ve dünyanın her bir yerindeki tehlike unsuru yaratan teröristleri ortadan kaldırmanız gerekiyor.

Ormanlarda, dağlarda gerilla savaşlarından Akdeniz adalarındaki keşif görevlerine kadar, terör tehditlerini arayarak dünyayı gezeceksin. Muharebenin seyrini değiştirmek için araçlara el koyun. Bir jipin arkasında vadiler boyunca yakın savaşta gezin veya tehlikeli helikopter görevlerinde hava yollu düşman tehditlerini yok et. Bu açıdan GTA oyununa benzerlik gösteriyor.

İşgal edilen binalara girmek için ihlal görevlerini tamamla ve herhangi bir tehditten onları temizle. Çok oyunclu saldırı görevlerinde bir düşman saldırısında bütünüyle hayatta kal ve rakibini yen. En iyi pusucu gözetleme noktalarını bulmak için ortamlarda hareket et ve bütünüyle önemli Kill Shot’ı al!

Sadece tek başınıza savaşmayacaksınız, diğer oyuncularla güçlü birlikler oluşturun ve yüksek riskli görevleri başarıyla tamamlamak için birbirinize yardım edin. Arkadaşların, yüksek değerli hedefleri işaret ederek ve düşmanları ortadan kaldırmana yardımcı olarak görevlerde sana katılabilir. Diğer oyuncularla taktik yapmak için sohbet etme imkanı da sunuyor.

Sizde Android için Kill Shot Bravo oyununu indirin ve heyecan dolu vakit geçirmeye başlayın. Diğer Android uygulamalara da göz atabilirsiniz.

Kill Shot Bravo (Android) İçin Yorum Yap