Kill Shot

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Keskin Nişancı Oyunu

Kill Shot tehlikeli askeri saldırılar karşısında suikastçi görevleri içinden üzerine düşeni yapmak için hazır olan bir gizli özel ops askersin. Güçlü silahlara erişerek işini daha kolay bitirmek için nişancı becerilerini daha da geliştirebilmek için savaşacağın bir keskin nişancı oyunudur.

Ücretsiz olan oyunda gizli hedefleri bularak ortadan kaldırmak için düşman topraklarına yolculuğa çıkacaksın. Hedeflerin yerlerini belirlemek için yakınlaştır.

Kill Shot 3D grafikleri eşliğinde 160’dan fazla zorlu görevleri birincilik ile tamamlayın. 12 benzersiz harita üzerinde çarpıcı yerleri keşfedin.

iOS sürümü de bulunan oyunda 4 farklı yok edici silah (Sniper Rifle, Assault Rifle, Av Tüfeği, SAW Gun)  arasından dilediğini seçerek savaşmaya hemen başla. Elinde bulunan her silah için güçlü yükseltmelerin kilitlerini aç. 20 farklı türde bulunan silah arasından da seçerek savaşa devam edeceksin. Gözcü sayesinde hızlı bir şekilde tüm düşmanları bulabilirsiniz. 3 güçlü lider arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Kill Shot İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Nişancı Oyunu

Kill Shot Hakkında Yazılar

Kill Shot İçin Yorum Yap