Kim Arıyor? İndir – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Kim Arıyor?: Android için Bilinmeyen Numaraları Görebilme Uygulaması

Kim Arıyor?, Android tablet ve akıllı mobilleriniz için ücretsiz olarak sunulan ve sizi arayan bilinmeyen numaraları görmenizi sağlayan bir uygulamadır. Sizi arayan şirket numaralarından sıkıldınız mı? İstemediğimiz halde bizleri arayan şirketler bir hayli fazla. Yok efendim bundan dolayı aradık, yok efendim şundan dolayı aradık deyip istemediğimiz halde bir sürü zamanımızı boş yere alıyorlar. Sizde bu gibi durumlardan sıkıldıysanız sizi arayan şirketin telefonunu önceden bilerek dilerseniz açmamak için Kim Arıyor? Android uygulamasını kullanabilir ve rahatsız edilmekten kurtulabilirsiniz.

Kim Arıyor? uygulaması sayesinde rehberinizde olmayan ancak sizi arayan Türk firmalarının kimliklerini otomatik olarak tespit eder. Uygulama, telefon çaldığı sırada ve cevapsız çağrılardan sonra uluslararası rehberlerde hem kişi hem de firmaları tarayarak, gelen çağrı Türkiye’den ve bir firmadan yapılıyor ise firmanın kimliğini; gelen çağrı yurtdışından ise hem kişinin (kamuya açık rehberlerde yer alan) hem de firmaların kimliğini göstermektedir.

Kım Arıyor Indır

NOT: Arayanı Bulma özelliği 3G ile çalışmaktadır ve gizli numaralar 3G’siz tespit edilememektedir.

Ugulamanın özelliklerine göz atacak olursak;

  • Facebook hesabınıza bağlayabilirsiniz.
  • Ters numara araması, size, numaradan isme manuel arama imkanı sağlar.
  • Rehber Kişilerini Güncelle, rehberlerden (örneğin adresten) mevcut kişi rehberinize veri ekler.
  • Çağrı Engelleme, gizli numaralardan gelen çağrıları ve belirlediğiniz numaralardan gelen çağrıları doğrudan telesekretere yönlendirir.

Kim Arıyor? İndir – Android İçin Yorum Yap