Kingdom Rush

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Krallık Savunma Oyunu

Basit oynanış.
  • Türkçe dil desteği yok
  • Ücretli

Kingdom Rush en popüler ve milyonlarca oyuncu sever tarafından oynanan bir krallık savunma oyunudur. Küçük bir ücret ödeyerek oyunu indirebilirsiniz.

Kingdom Rush oyun yapısı itibari ile eğlenceli bir oyun yapısını sizlere sunmaktadır. Kendim de bu oyunun PC versiyonunu oynadım ve çok beğendim. Şimdi de İndir76.com ziyaretçileri ile paylaşmak istedim. Oyunu oynayın pişman olmayacaksınız. Oyunu oynadıktan sonra yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı da unutmayın. Oyunun iOS versiyonu da mevcut.

Oyunun oynanışı hakkında biraz bilgi verecek olursam, oyun çok basit bir oynanış yapısına sahip. Oyunda ki amacınız iyi bir strateji ile düşmanları yok etmek ve krallığınıza geçmelerini engellemek. Oyun da 3 farklı oyun modu bulunuyor. İlk mod da düşmanların krallığınıza 20 taneden fazla geçmemesidir. 19’dan fazla geçerse oyunu yeniden oynamanız gerekecek. İkinci ve üçüncü modlar daha da zorlaşıyor. Çünkü bu modlar da hiç geçmemesi gerekiyor. 1 tane bile geçecek olursa yeniden başlamanız gerekecek. Eğer bütün modlar da hiç düşman geçmez ise o zaman 3 yıldız alırsınız. Düşmanların krallığınıza geçme sayılarına göre yıldız kazanırsınız. Ayrıca kazanacağınız yıldızlara göre elinizde ki silahları da daha da güçlendirebilirsiniz. Ayrıca oyunun daha da gelişmiş versiyonu olan Kingdom Rush Origins oyunu da deneyin.

Aksiyon fantezi savunma oyunu olan Kingdom Rush Android telefonlar ve tabletlere indirerek kule, büyü ve geniş bir cephanelik kullanarak orklar, troller, kötü büyücülerin ve diğer kötü saldırgan ordulara karşı krallığını savunmak için destansı bir oyun keyfi sizleri bekliyor.

Popüler krallık savunma oyunlarından olan Kingdom Rush oyununu şimdi Android cihazlarınız ile oynayacaksınız. Basit bir oynanış yapısı sunan oyun ile oldukça eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Kingdom Rush İçin Yorum Yap