Kingdom Rush

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPad Krallık Savunma Oyunu

Basit oynanış.
  • Ücretli.
  • Türkçe dil desteği yok.

Kingdom Rush iOS cihazlara indirerek oynayabileceğiniz en popüler krallık savunma oyunlarından bir tanesidir. Bu eğlenceli oyunu siz İndir76.com ziyaretçileri ile paylaşmak istedik.

Kingdom Rush oyununu PC’de ben de oynadım ve oldukça keyif aldım. Sizinde beğenerek oynayacağınızı düşünüyorum. Kuleleri yükseltin puan kazandıkça daha da geliştirin ve orklar, troller, kötü büyücüler ve diğer kötü saldırgan orduların krallığınıza girmelerine izin vermeyin. Krallığınızı koruyacağınız bu oyun da dikkat edin ve kuleleri iyi yerleştirin. Eğer iyi bir strateji ile kuleleri iyi bir şekilde yerleştirmezsenizse o zaman düşman orduları krallığınıza girecektir. Farklı farklı modlarda oynayacaksınız. Oyunu başlayacağınız zaman ayrıca size oynayacağınız bölümde düşmanlara karşı en etkili olan silah ve askerleriniz hakkında bilgide verilmektedir.

Birinci oyun modunda krallığınıza en 19 taneden fazla düşmanın geçmemesi gerekiyor. Eğer bu sayıdan fazla geçer ise o zaman oyunu kaybedersiniz ve o bölümü yeniden oynarsınız. Diğer iki mod da ise hiç geçmemesi gerekiyor. Eğer 1 tane bile geçerse o bölümü yeniden oynarsınız. Oyun da 1’den 3’e kadar yıldız kazanacaksınız ve bu yıldızları silahlarınızı daha da geliştirmek için kullanabileceksiniz. Krallığınızı korurken eğlenceyi de doyasıya yaşayacağınız oyunun Android sürümü de var. Oyunun ayrıca daha da gelişmiş versiyonu olan Kingdom Rush Origins oyununu da deneyin.

Basit bir oynanış ve eğlenceli oyun yapısı ile beğeniyle oynayacaksınız. Türkçe dil desteğinin olmaması ve ücretli olmasına rağmen oynanması gereken bir savunma oyunlarından bir tanesi olduğunu düşünüyoruz ve oynamanızı öneriyoruz.

Kingdom Rush İçin Yorum Yap