Kingdom Rush Origins

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Kule Savunma Oyunu

  • Gelişmiş oyun yapısı
  • Kaliteli görseller
  • Ücretli
  • Türkçe dil desteği yok

Kingdom Rush Origins, Dünya’da milyonlarca oyun sever tarafından oynanan bir kule savunma oyunudur. Kule savunma oyunlarını sevenlerin büyük bir beğeni ile oynayacakları oyun ile mükemmel bir macera, eğlence sizleri bekliyor.

Kingdom Rush oyununun PC versiyonlarından bazılarını oynadım ve büyük bir keyif alıyordum. Şimdi videosunu izlerken oyunun kalitesinin ne kadar geliştiğine de şahit oldum. Gerçekten oyunu mükemmel hale getirmişler. Hem görsel açıdan hem de oyunun içerik zenginliği açısından harika bir seviyeye ulaştığını gördüm. Oynarsanız pişman olmazsınız. Kingdom Rush Origins bir seviye atlamalı oyun olup oyunda ki amacınız tek kelime ile basit ama çok zor olabilir. Eğer iyi bir strateji belirlemez iseniz o zaman oyunu kaybedersiniz. Oyun da karşınıza çıkacak olan düşmanları belirleyeceğiniz güzel bir strateji ile yok edin. Oyunun iOS versiyonu da mevcut.

Kingdom Rush dünyasında yeni kuleler ve askerlerin elfler ile olan gücünü açığa çıkarın. Elf Okçular, Mystic Büyücüler, Taş Druidler ve Elf Piyade ordunun omurgasını oluşturuyor. 18 farklı yeteneklere sahip sekiz yeni özel kuleyi yükseltin. Elf nişancılar, runed ayılar, sihirli-wielding sihirbazlar, ve hatta dev animasyonlu ağaçları ile düşmanları yenin. 30 yeni düşman türlerine karşı silah alın. Gnoller, dev örümcekler ve korkunç Twilight ordusunu yok edin. Farklı farklı oyun modlarında savaşın yenilenen Gnome dükkanda sabit kazanılan taşları kullanılarak geliştirilmiş yeni ekipman satın alın. Daha fazla özelliği ile oyun sizleri bekliyor.

Bu oyun en iyi kule savunma oyunlarından bir tanesidir. Türkçe dil desteği olmayan oyunun ücretli olmasından dolayı oynamak istemeyebilirsiniz. Ama bence ücretli oyunlar içerisinde verilen parayı hak eden oyunlardan bir tanesidir.

Kingdom Rush Origins İçin Yorum Yap