Kingdom Rush Origins

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPad Popüler Kule Savunma Oyunu

Kingdom Rush Origins kule savunma oyununun yepyeni versiyonu şimdi iOS işletim sistemli iPad akıllı cihaz kullanıcıları ile buluşuyor. Ücretli oyun kategorisinin en iyilerinden bir tanesidir.

Kule savunma oyunlarından bir tanesi olan Kingdom Rush Origins gelişmiş HD kalitesinde ki görselleri ve gelişmiş oyun kalitesini sizlere sunmaktadır. Oyun sitelerinden indirmeden PC’den oynanabilen oyunun Android versiyonunu da oynayabilirsiniz. Dünya’da milyonlarca oyuncu arasına sizde katılın. Kule savunma oyunlarını sevenlerin severek oynayacakları oyunlar arasında yer almaktadır. Düşmanlarınızı yok etmek için iyi bir strateji belirleyin. Çünkü oyuncularınızın yerleşimini iyi yapmalısınız. Yoksa savaşı kaybedersiniz. Seviye atlamalı oyun olan Kingdom Rush Origins ile eğlenceye doyacaksınız.

Kingdom Rush dünyasına yeniden girin gizemli elf ormanları, büyülü peri krallıkları ve hatta yüzen kalıntılarda savaşın. Elf Okçular, Mystic Büyücüler, Taş Druidler ve Elf Piyade ordunun omurgasını oluşturuyor. Yeni kuleleri ve askerlerin ile elflerin gücünü açığa çıkarın. 30 yeni düşman türlerine karşı silah alın. Usta ve dokuz efsanevi kahramanları ve onların müthiş güçlerini ve büyülerini yükseltin. Düşmanların puanlarını yok etmek için her kahramanın eşsiz gücünü kullanın. Gnome dükkanda kazanılan taşları kullanılarak geliştirilmiş yeni ekipmanlar satın alın.Daha bir çok özelliği ile oyun Kingdom Rush Origins sizleri bekliyor.

Popüler kule savunma oyunlarından olan oyun Türkçe dil desteğine sahip olmamasının yanı sıra ücretli olması da size oyunu kötü oyun olarak lanse etmesin. Vereceğiniz paraya değeceğini düşündüğüm oyunlar dan bir tanesidir ve oynamanızı da tavsiye ediyoruz.

Kingdom Rush Origins İçin Yorum Yap