KingoRoot (Android APK)

Sponsorlu Bağlantılar
Android 1.5 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

KingoRoot.APK: Bilgisayarsız Android Root Yapma Programı

KingoRoot (APK) bilgisayar ve USB kablosuz kullanmadan Android cihazları root yapmaya imkan sağlayan ücretsiz bir programdır. Normalde bilgisayar için geliştirilen KingoRoot programı, bilgisayar kullanmadan root yapmak isteyenler için .apk sürümünü geliştirmiştir.

Daha güvenli ve hızlı bir şekilde Android root yapmak isteyenler için harika bir araçtır.

Root yapmadan önce okuyun! Root işlemi Android telefonunuzu garanti dışı kalmasına neden olan tehlikeli bir işlemdir. Bu nedenle Root ile ilgili herhangi bir bilginiz yoksa deneyimli insanlardan yardım almanızı tavsiye ederiz. Root yapılan telefonlar yüksek ihtimalle garanti kapsamından çıkarılır.

KingoRoot.apk dosyasıni yüklemeden önce ilk önce Android cihazınızda Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen kaynaklar seçeneğinin seçili olması gerekir. Bu seçenek seçili olmazsa Google Play Store dışında yapılan harici yüklemeler yapılamaz. Bu nedenle KingoRoot.apk dosyasının yüklenmesi için bu seçeneği aktif hale getirin.

KingoRoot (APK) uygulaması en hızlı ve en kolay Android root yapma programıdır. Tek tıklama kolayca işleminizi yapabilirsiniz. Android cihazı bilgisayara bağlamaya ve bilgisayardan işlem yapmanıza gerek kalmayacak. Sadece bir kaç basit adımda cihaza root yapabilirsiniz. KingRoot.apk dosya biçiminde geliştirilmiştir. Ücretsiz olarak indirin ve kolayca yapın.

KingoRoot, Google, Sony, LG, HTC, ZTE, VIVO, OPPO, Huawei, Lenovo, Alcatel, Samsung, Micromax cihazlara root yapma imkanı sunar. Android 1.5’den 5.0’a kadar tüm ana modelleri destekler. KingoRoot PC sürümünde Android Marshmallow (6.0) sürümü de desteklenmektedir. Büyük bir ihtimal apk uygulaması da destekleyecektir. Bilgisayarsız Android root yapma programı arıyorsanız hemen KingoRoot (APK) uygulamasını indirin.

Not: Android cihaza root yapmadan önce önemli dosya ve bilgilerinizi yedeklemeyi unutmayın.

KingoRoot (Android APK) İçin Yorum Yap