KingoRoot (Windows PC)

Sponsorlu Bağlantılar
1.4.6.2750
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda Android Cihazları Root Yapma Programı

9/5, Toplam: 1 kişi

KingoRoot for Windows, Windows PC ve Android APK sürümleri neredeyse tüm cihazlar için kolay ve hızlı bir şekilde Android root yapma imkanı sunan ücretsiz yardımcı bir programdır.

Windows için KingRoot tek bir tıklamayla hemen hemen her Android cihazı root yapmak için en iyi ve en verimli bir yol sunar. Google, Sony, LG, HTC, ZTE, VIVO, OPPO, Huawei, Lenovo, Alcatel, Samsung, Micromax cihazlara root yapma imkanı sunar.

KingoRoot PC sürümü kullandığınız zaman, Androic cihazı bilgisayara bağlamanız gerekir. Uygulama cihazınızı algıladıktan sonra root yapmaya başlayabilirsiniz. Root yapmadan önce bilmeniz gereken şeyler vardır.

Not: Root işlemi Android telefonunuzu garanti dışı kalmasına neden olabilir tehlikeli bir işlemdir. Bu nedenle Root ile ilgili herhangi bir bilginiz yoksa deneyimli insanlardan yardım almanızı tavsiye ederiz. Root yapılan telefonlar yüksek ihtimalle garanti kapsamından çıkarılır.

KingoRoot ile root nasıl yapılır?

  • KingoRoot programını indirin, bilgisayarınıza yükleyin ve programı çalıştırın.
  • Android cihazınızın USB hata ayıklama modunu etkinleştirin. Bu işlemi yapmadan cihazınızı bilgisayara bağlamayın.
  • USB kabloyla Androic cihazınızı PC’ye bağlayın.
  • Bilgisayarınızdan USB hata ayıklamaya izin verin.
  • Root yapmak riskler içermektedir. Karşınıza çıkacak bildirimi dikkatlice okuyun ve ardından “ROOT” butonuna tıklayarak devam edin.
  • İşlemin bitmesini bekleyin.
  • Daha sonra program işlemin başarılı ya da başarısız olduğuna dair bilgiyi gösterecektir.

KingoRoot programı Android 4.1.2 den 6.0 sürüme kadar destekler. Android Jelly Bean (4.1.2), Jelly Bean (4.2.2), Kitkat (4.4.2, 4.4.4), Lollipop (5.0.1, 5.1, 5.1.1) ve Marshmallow (6.0) versiyonları root yapma yeteneğine sahiptir.

KingoRoot (Windows PC) İçin Yorum Yap