Kingsoft Antivirus

Sponsorlu Bağlantılar
2012.SP5.6
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Bulut Tabanlı Antivirüs Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

Kingsoft Antivirus, Windows sistemlerde inanılmaz hızlı ve güçlü özellikleri ile bilgisayar güvenliğini sağlamak için ücretsiz bulut tabanlı antivirüs programdır. Kingsoft Antivirus programı bulut tabanlı güvenlik hizmeti ile birlikte gelişmiş virüs tarama özellikleri ile hacker’lara karşı da koruma seçeneği sunuyor. Bilgisayara bulaşmaya çalışan virüs ve diğer zararlı yazılımlara ve kimlik avı tehlikesine karşıda koruma sağlar.

Kingsoft Antivirus indirin ve çalıştırın. Arayüz üst kısımda virüs tarama, savunma ve anti-hacker düğmelerini göreceksiniz. Bilgisayarınızda virüs var mı öğrenmek için virüs tarama düğmesine basarak hemen bir tarama başlatabilirsiniz. Tarama sonuçlarında tehlikeli gözüken dosyalar liste halinde gösterilir. Bu tehlikeli dosyaları silebilir, detaylarına göz atabilir ve güvendiğiniz bir dosya ise güven seçeneğine tıklayarak silinmesini önleyebilirsiniz.

Kingsoft Antivirus ile kapsamlı ve hızlı tarama seçenekleri mevcuttur. Savunma-defans kısmında ise web koruma, özel mesaj koruma, video güvenliği, indirme-download koruma ve USB koruma seçenekleri var.

Kingsoft Antivirus diğer antivirüs programlarından farklı özel olarak anti-hacker seçeneği vardır. İnternet güvenliği yazılımlarına denk bir güvenlik sağlamaktadır. Bu açıdan tavsiye edilecek programlardan biridir.

Aşağıda tanıtım ve kullanımı ile ilgili videoları izleyebilirsiniz.

Kingsoft Antivirus programı bilgisayar ve internet güvenliğini sağlamak için kullanılabilecek ücretsiz antivirüs programıdır. Pahalı program almak istemiyorsanız denemenizi tavsiye edeceğimiz programlardan biridir.

Kingsoft Antivirus İçin Yorum Yap