Kingsoft Presentation

Sponsorlu Bağlantılar
9.1.0.4550
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Sunum Hazırlama Programı

Kingsoft Sunum Free 2013 PowerPoint alternatifi olan ve etkileyici sunum ve slayt yapmak için ücretsiz bir sunum hazırlama programıdır. Program size en iyi sunum hazırlamanız için oldukça geniş bir seçenek sunmaktadır. Program tek başına bir program olarak veya ücretsiz ofis paketi olarak indirilebilir. Kolay bir şekilde ve profesyonel olarak sunumlar hazırlamanız için geniş bir yelpazeye sahip özelliği barındırmaktadır. Kullanıcı dostu arayüze sahip olan programı araç çubuğuna kolayca monte edin her an kolayca ulaşın. İlk defa sunum gösterileri hazırlayacaklar ve deneyim sahibi kullanıcılar için gelişmiş özellikler sunmaktadır.

Flash desteği ile sunumların sorunsuz bir şekilde akışına yardımcı olmaktadır. Genişletilmiş çift ekran üzerinden aynı anda iki ayrı monitörde slaytları kolayca görüntüleye bilirsiniz. Kolay bir şekilde slaytları  CD formatına dönüştürebilirsiniz. CD formatında ki slaytları bu programın yüklü olmadığı Bilgisayarlarda da oynatabilir. Harika slaytlar oluşturmak için arka plan sesi, farklı animasyon efektleri ve daha fazlasını sunmaktadır.

Kingsoft Sunum Free 2013 açın ve tüm Microsoft PowerPoint 2003, PowerPoint 2007 ve PowerPoint 2010 sunuları düzenleyebilirsiniz.

Microsoft PowerPoint (97 / 2000 / XP / 2010 / 2003 / 2007).ppt,  .pps,  .pot, .pptx, .ppsx formatında ki dosyaları Kingsoft Sunum Free 2013 ile açabilir, düzenleme yapabilirsiniz.

Kingsoft Sunum Free 2013 ile hazırladığınız sunumları Microsoft PowerPoint (97/2000 / XP / 2003). ppt,  .pot, .pps yanı sıra Kingsoft Presentation .dps, .dpt formatlarında kaydedebilirsiniz.

Diğer PowerPoint alternatifi programlara’da göz atmak için tıklayın

Kingsoft Presentation İçin Yorum Yap