KMPlayer (iOS)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

KMPlayer: Ücretsiz iPhone/iPad HD Video Oynatıcı

KMPlayer mobil uygulaması iPhone, iPad, iPod touch cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe en iyi HD video oynatıcı programlardan biridir. KMPlayer’ı diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliklerden biri ekstra codec bileşeni yüklemeye gerek kalmadan popüler tüm video formatlarını oynatmayı sağlar. Ayrıca bilgisayardan KMPlayer mobil uygulamasına bağlanmaya izin veriyor. KMP Connect bağlantı özelliği sayesinde yoldayken bile keyifle video izleyebilirsiniz.

Video izlemek için, altyazılı filmler izlemek için, HD kalitedeki videoları açmak için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biridir. Sevdiğiniz müzikleri, videoları istediğiniz zaman, istediğiniz her yerden KMPlayer uygulaması ile oynatmak ve medya dosyalarını yönetmek için bir medya kütüphanesi içeriyor. Karmaşıklıktan uzak, sade ve basit arayüzü ile video dosyalarını kolayca yönetebilirsiniz.

KMPlayer mobil uygulaması 3gp, 3gp2, 3gpp, amv, asf, avi, axv, divx, dv, flv, f4v, gvi, gxf, m1v, m2p, m2t, m2ts, m2v, m4v, mks, mkv, moov, mov, mp2v, mp4, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, mpg, mpv, mt2s, mts, mxf, nsv, nuv, oga, ogg, ogm, ogv, ogx, spx, ps, qt, rec, rm, rmvb, tod, ts, tts, vob, vro, webm, wm, wmv, wtv, xesc medya formatlarını destekler.

KMPlayer (iOS) Hakkında Yazılar

KMPlayer (iOS) İçin Yorum Yap