Kripto Video Protector & Media Player

Sponsorlu Bağlantılar
2.4.9
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Video Şifreleme - Medya Oynatma Programı

5/5, Toplam: 2 kişi

Kripto Video Protector & Media Player, Windows bilgisayarda kolayca medya dosyaları oynatma ve video şifreleme için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe program.

Bilgisayar video veya film izlemek en büyük teknoloji alışkanlıklardan biridir. Bu zevkimizden vazgeçecek gibi de gözükmüyoruz. Özel videolarımız olabilir ve başkalarının izlemesini istemeyiz. Video dosyalarını gizlemek çözüm olmayabiliyor ve eninde sonunda ortaya çıkabiliyor. En güvenli yol video dosyalarını şifrelemektir.

Kripto Video Protector & Media Player programı sayesinde hem medya oynatıcısı ile medya dosyalarını izleyin hem de video şifreleme özeliği sayesinde medya dosyalarını şifre koruması ile koruyabilirsiniz. Program yüksek hızda AES-256 şifreleme ile koruma altına alın. Özel video ve ses dosyalarının erişimini engellemek için en iyi yoldur.

Kripto Video Protector & Media Player ile şifrelenen medya dosyalarının paketlenmiş haline Password Protected Media File (PPMF) deniyor. Şifrelenmiş dosyaların şifresini açtıktan sonra normal medya dosyasını tekrar elde edeceksiniz.

Video şifrelemek ve medya dosyalarını oynatmak için ücretsiz ve Türkçe program arayanlar Kripto Video Protector & Media Player yazılımını deneyebilir.

Kripto Video Protector & Media Player İçin Yorum Yap