KuaiZip

Sponsorlu Bağlantılar
2.3.2
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Yüksek ve Hızlı Dosya Sıkıştırma Programı

KuaiZip, yüksek ve hızlı oranda dosya arşivleme/sıkıştırma yapmayı sağlayan ücretsiz programdır. KuaiZip, hızlı dosya sıkıştırma/arşivleme ve arşiv açma (arşivden dosya çıkarma), gelişmiş sıkıştırma teknolojisi ile ve KZ sıkıştırma formatı sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir program. KZ yüksek bir oran ve hızlı arşiv formatıdır.

KuaiZip ayrıca RAR, ZIP, 7Z vb gibi 40’dan fazla sıkıştırma/arşivleme formatlarını destekler, CD / DVD imaj dosyaları ve sanal disk dosyaları mount etmeyi sağlar.

Çoğunuz programın ismini ilk defa duymuş olabilir ama özellikleri gerçekten mükemmel. Sıkıştırma oranında diğer arşivleme programlarını geride bırakıyor. KuaiZip sıkıştırma oranı özellikle resim/fotoğraf ve video dosyaları sıkıştırırken RAR/ZIP/7Z formatlarına göre % 10-30 daha yüksektir. Tüm yaygın sıkıştırma formatlarını, hatta CD / DVD imaj dosyaları ve sanal sabit disk dosyalarını destekler.

Dosyaları arşivleme yaparken ayrıca parola koruması ile şifreleme yapabilirsiniz. CD imaj dosyaları destekler; APE, FLAC, WV mükemmel kalitede tutmayı sağlar. Arşivleme/sıkıştırma yapıldıktan sonra imaj dosyalarında herhangi bir bozulma olmaz. ISO, CUE, BIN, CCD, BWT, IMG, ISZ, MDS, MDF, NRG gibi imaj dosyaları sıkıştırmayı sağlar.

CD-ROM’dan okutun veya sanal makineyi çalıştırmadan doğrudan sanal sabit disk aracılığıyla VHD (Virtual PC), VDI (Virtual Box), VMDK (VMWare) desteği sağlar.

KuaiZip İçin Yorum Yap