Kuveyt Türk Mobil Şube (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Kuveyt Türk Mobil Şube Uygulaması

3.6/5, Toplam: 5 kişi

Kuveyt Türk Android mobil cihazlardan internet bankacılık işlemlerini güvenli ve kolayca yapabileceğiniz Kuveyt Türk Mobil Şube uygulamasını sunmaktadır. Her güncelleme ile daha fazla yapabileceğiniz işlemler sunmaktadır. Her an yerden herhangi bir ücret ödemen bankacılık işlemlerini yapmaya başlayabilirsiniz.

Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz Yeni Mobil Şube ile ortak hesapları da dahil olmak üzere tüm hesaplarını takip edebilir, EFT ve havaleden fatura ödemeye, En Yakın Kuveyt Türk ile yol tarifi almaktan döviz çeviriciye kadar bir çok bankacılık işlemini gerçekleştirebilir. Kurumsal müşterilerimiz ek olarak yetki tipleri dahilinde kendileriyle ilgili işlemleri görüntüleyebilir, onaylayabilir veya silebilir. Bu menülere Kurumsal giriş sayfasını kullanarak ulaşabilirsiniz. kuveyt-turk-mobil-sube-android

Yeni Mobil Şube’yi kullanmak için İnternet Bankacılığı şifreniz olması yeterlidir. Yeni Mobil Şube’ye dilerseniz SMS ile, dilerseniz PIN ile giriş yapabilirsiniz. SMS ile giriş yapmak için müşteri numaranızı, şifrenizi girerek sadece SMS butonuna basmanız ve SMS ile gelen şifreyi girmeniz yeterlidir. PIN ile giriş yapmak için ise müşteri numaranız, şifreniz ve sadece her seferinde daha önce belirlediğiniz PIN bilgisini girmeniz yeterlidir.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Kuveyt Türk Mobil Şube (Android) İçin Yorum Yap