KVYcam

Sponsorlu Bağlantılar
7.0.3.0
Sponsorlu Bağlantılar

Web Kamerasından Video Kaydetme ve Bölme Programı

KVYcam web kamerasından video kaydetmek ve aynı anda birden çok uygulamada web kamerası akışını kullanmak için izin veren, diğer programlara web kamerası görüntüleri gönderebileceğiniz sanal web kamerası uygulamasıdır.

Web kamerası akışını bölmeye ek olarak, KVYcam ayrıca bir video dosyasını yüklemek veya masaüstü yakalamak ve göndermek, web kamerası canlı görüntülerini herhangi bir uygulamaya (örneğin Skype) taşımak için yardımcı olacaktır. KVYcam ayrıca web kamerasından veya masaüstü video kaydı yapabilir ve MP4 dosyasına kaydetmek için kullanabilirsiniz.

KVYcam programını, web kamerasından (TV alıcısı veya diğer video aygıtları) görüntü yakalamak ve diğer programlara göndermek için kullanabilirsiniz. Video klipler (filmler) yakalayın ve diğer programlara gönderin. Bilgisayar masaüstünü yakalayın ve programlara gönderin. Web kamerasından veya ekrandan video kaydı yapın ve MP4 olarak bilgisayara kaydedin. Web kamerası parametrelerini değiştirebilirsiniz.

KVYcam programını sanal kamera olarak kullanabilirsiniz. Masaüstünü veya web kamerasının çektiği görüntüleri video olarak kaydedebilir veya web kamerası kullanan diğer programlara görüntüleri aktarabilirsiniz. Ekran videosu çekmek veya web kamerasından video kaydetmek istiyorsanız kullanabilirsiniz. Farklı amaçlar için kullanabileceğiniz güzel bir uygulamadır.

KVYcam İçin Yorum Yap