LastPass (32 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
4.1.40
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Şifre Kaydetme ve Yönetim Programı

LastPass tek bir çapraz-platform ile uyumlu şifre saklama kasası sunan tüm web sitesi oturum açma bilgilerini saklamayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe şifre yöneticisidir. Tek tek giriş bilgilerini ve şifrelerini hatırlamak yerine, yalnızca güvenli bir şifre kasası kilidini açmak için bir ana parolayı hatırlamanız yeterli.

LastPass tüm popüler tarayıcılar (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera ve Safari) ile entegredir ve otomatik olarak tüm saklanan web hesapları için giriş kutuları doldurabilirsiniz, artık kullanıcı adı ve şifreyi yazmanıza gerek yoktur. Şifresi kayıtlı olmayan bir siteye giriş yaptığınızda, programın giriş bilgilerini yakalamak ve gelecekteki tek tıklama oturumları için erişilebilir hale getirmek için kaydetme bilgisi sunacaktır.

Bilgi girişine ek olarak, LastPass da otomatik olarak kişisel bilgileri (sevkıyat adresi, e-posta vb) ile çevrimiçi formları doldurmayı sağlayan form doldurma profilleri oluşturmanıza olanak sağlar.

LastPass diğer özelliklerine bakacak olursak; güvenli parola üretimi, kimlik avı koruması, tek seferlik şifreler, içe/dışa aktarma, ekran klavyesi ve daha fazlasını içerir. Ayrıca LastPass çoğu mobil cihazlar üzerinde yazılımı kullanmak için izin verir ve bazı gelişmiş özellikler ekler, isteğe bağlı yıllık abonelik sunuyor.

Şifre yönetimi alanında LastPass en iyi programlardan biridir. Kullanımı kolay, ücretsiz ve Türkçe olması programı daha cazip hale getiriyor. Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum. Hem bilgisayar masaüstüne indirebilirsiniz hem de tarayıcı eklentisi olarak kullanabilirsiniz.

Windows için diğer parola yöneticisi programlara göz atabilirsiniz.

LastPass (32 Bit) Hakkında Yazılar

LastPass (32 Bit) İçin Yorum Yap