Lavasoft Web Companion

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Tarayıcı Web Güvenliği Programı

Lavasoft Web Companion (Ad-Aware Web Companion), tarayıcı üzerinde internette güvenle gezinmek için yardımcı olan ücretsiz internet güvenliği programıdır. Lavasoft Web Companion zararlı olan, kötü amaçlı yazılım barındıran web siteleri otomatik olarak algılar ve giriş yapmadan önce sizi uyarır.

Lavasoft Web Companion tamamen özelleştirilebilir seçenekler ile geliyor. Tarayıcı ana sayfa ve arama motoru ayarlarını değiştirmek içinde seçenekler bulunduruyor. Programın en güzel tarafı ise diğer tüm antivirüs programları tamamen uyumludur. Hem bilgisayarınızın güvenliğini hem de internet güvenliğini sağlamak için antivirüs programları ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederim.

Lavasoft Web Companion popüler Chrome, Internet Explorer ve Firefox tarayıcılar ile çalışır. Kullanımı çok kolaydır. Eğer herhangi bir engelleme yapmasını istemiyorsanız sistem çubuğundaki simgesine sağ tıklayarak güvenliği askıya alabilirsiniz. Herhangi bir web sitesinde bir tehdit algılarsa işlemi sonlandırmak veya devam etmeniz için seçenekler yer alıyor.

İnternet güvenliğini sağlamak için ve geniş çaplı bir koruma sağlaması için ücretsiz bir program arıyorsanız Lavasoft Web Companion programını denemenizi tavsiye ederim.

Lavasoft Web Companion İçin Yorum Yap