Lavasoft Web Companion: Tarayıcılar İçin Ücretsiz İnternet Koruma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet sayısız kötü amaçlı yazılımlar, saldırganlar tarafından kullanılan en yaygın sektördür ve çeşitli İnternet tehditlerine karşı bilgisayarınızı korumak, çok önemli hale gelir. Lavasoft Web Companion gelişmiş bir İnternet koruması tarafından, sisteme ekstra bir koruma katmanı eklemek için tasarlanmıştır. Ücretsiz Phishing koruması ve tarayıcı ele geçirme girişimlerini engelleme özellikleri sunuyor.

Lavasoft Web Companion

Lavasoft Malware URL Blocker (Malware URL Engelleyici) Web Companion tarafından sunulan bilgisayar sisteminizin gerçek bir dostudur. Gerçek zamanlı filtreleme teknolojisi üzerinde çalışıyor ve bilgisayarınıza zarar verecek kötü amaçlı URL’leri algılar ve engeller. Araç çubuğu güvenliği gibi, tarayıcının dışında da güvenlik sağlar.

Web Companion web tabanlı tehditlere ve kötü niyetli URL’ler karşı güçlü bir koruma sağlar ve can sıkıcı, ağır araç çubukları yüklemenize gerek yoktur. Bu ücretsiz bir programdır ve kolayca özelleştirilebilir. Ana sayfa ayarlarının yanı sıra arama motorlarını da özelleştirebilirsiniz.

lavasoft-web-companion-tarayici-guvenligi

Kolayca sistem tepsisinde yer alır ve ziyaret etmeden önce her kötü amaçlı web siteleri hakkında sizi uyaran çok hafif bir uygulamadır. Sadece Back To Safety üzerine tıklayarak web tabanlı tehditleri önleyebilirsiniz veya herhangi bir web sitesinin güvenliği hakkında emin olmasanız bile, devam etmek istiyorsanız Continue To Site seçeneğine tıklayabilirsiniz.

lavasoft-web-companion-tarayicilar-icin-ucretsiz-internet-koruma-programi-

 

Web Companion küçük dosya boyutuna (5mb) sahiptir. Kurarken, program ana sayfası ve varsayılan arama motorunu seçmek isteyecektir. Ayarlarını her zaman değiştirebilir ve sistem tepsisinde Web Companion simgesine sağ tıklayarak web korumasını kapatabilirsiniz.

Web Companion hakkında en iyi şey, herhangi bir antivirüs programı ile uyumludur ve bu nedenle mevcut antivirüs programı ile birlikte Windows korunmasını artırmaya yardımcı olabilir.

lavasoft-web-companion-tarayicilar-icin-ucretsiz-internet-koruma-programi-1-

Kısacası, Web Companion tehditlere karşı tarayıcıları güvende tutmak için Windows 10 dahil tüm Windows sürümleri ile iyi çalışır. Internet Explorer, Chrome ve Firefox tarayıcıları ile çalışır.

Lavasoft Web Companion İndir

Lavasoft Web Companion programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 ile uyumludur.

Lavasoft Web Companion İndir

Lavasoft Web Companion: Tarayıcılar İçin Ücretsiz İnternet Koruma Programı” İçin 2 Cevap

Lavasoft Web Companion: Tarayıcılar İçin Ücretsiz İnternet Koruma Programı İçin Yorum Yap