Lazors İndir (Windows 8/8.1)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Lazors: Windows 8/8.1 için Ücretsiz Bulmaca Oyunu

Lazors bulmaca oyunu sevenler için Pirosfer tarafından geliştirilmiş olan Windows 8 ve 8.1 işletim sistemleri için tasarlanmış ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Oyundaki amaç hedefleri lazer ile vurmaktadır. Başlangıç olarak kolay bölümler karşınıza çıkmaktadır. Kolay bölümleri bitirdikçe oyun zorlaşmaya başlıyor ve zorlu bölümlere sıra geliyor. İstediğiniz herhangibir bölümden başlayabilirsiniz. Fakat oyunu anlamak için en baştan başlamanız sizin için daha iyi olacaktır.

Bilgisayarlarda fare (mouse) yardımı ile, tabletlerde dokunarak aynaları (yansıtıcı olarakta diyebiliriz) ilgili karelerde hedefi vurana kadar lazerin yönünü değiştirmektir. Top şeklinde siyah hedefi/hedefleri yok ederek bir diğer seviye veya bölüme geçebilirsiniz.

Kolay bölümlerde ipucunu kullanma şansınız vardır. İpucunu kullanarak aynaların nereye konulacağını bilgisayar göstermektedir. Tabi bütün bölümlerde değildir. Diğer bölümlerde ücret devreye girmektedir.

Toplamda 230 seviye bulunmaktadır. İpucu sistemi ilede takıldığınız yerde çözebilirsiniz. Oynadıkça oynayacaksınız ve oyunun bağımlısı olacaksınız.

Lazors – Ekran Görüntüsü

lazors-indir-windows-8-8-1 lazors-indir-windows-8-8-1-

Lazors İndir (Windows 8/8.1) İçin Yorum Yap