Lazy Swipe

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Yüklenen Uygulamalara Kısayoldan Ulaşma Uygulaması

Lazy Swipe Android akıllı cihazınıza yüklediğiniz oyun ve uygulamaları ana ekranda parmak kaydırma hareketi ile kolayca erişe bilmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Uygulama ile sizde kolay bir şekilde yüklediğiniz oyunlara ve uygulamalara kolayca ulaşın.

Lazy Swipe ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamayı indirdikten sonra yükleme işlemlerini yaptıktan sonra sol alt köşeden parmağınız ile yapacağınız kaydırma işlemi ile yüklenen uygulamalar karşınıza çıkacak. Lazy Swipe size yüklediğiniz uygulamalara hızlı bir şekilde ulaşmanız için bir kısayol işlevi sunmaktadır.

Açacağınız bölümden karşınıza Recently, Favorites ve Toolbox olmak üzere 3 farklı seçenek çıkacak. Bunlardan son açtığınız uygulamalara ulaşmak için Recently seçeneği, sıklıkla kullandığınız uygulamalar için Favorites ve cihazınıza ait olan temel fonksiyonlar için Toolbox seçeneğini kullanabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Lazy Swipe İçin Yorum Yap