League of War: Mercenaries (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
5.6.67
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için League of War: Mercenaries oyunu

League of War: Mercenaries, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod toruch) için ücretsiz ve Türkçe RPG savaş strateji oyunudur. League of War: Mercenaries oyunu ile savaş ve güçlen. En üst düzey taktiksel harika 3B savaş oyunu, strateji ve taktiksel kontrol becerilerini zorlayacak. iOS mobil cihazlar için ücretsiz savaş strateji oyunları arıyorsanız tavsiye edilecek oyunlardan biridir.

Savaş oyununda asker kontratları yaparak, güçlü bir paralı ordu kur. Şirketlere ve devletlere karşı mücadele edebilecek güçlü bir ordu oluştur. Yüksek tempolu savaş, 3B bir dünya, son derece kapsamlı bir görev haritası ve asker üsleri için kendini hazırla. Harika tasarlanmış görev haritalarında askeri üssünü inşa et ve rakiplerini yen. 100’den fazla görevi üstlen veya arkadaş olduğun oyuncularla rekabete gir ve dünyanın dört bir yanında zafer kazan. Ordu becerilerini geliştirmek için ileri teknolojileri kullan. Düşmanlarınla savaş ve bu taktik savaşında yüksel.

3B OYUNLAR – BÜYÜLEYİCİ 3B DENEYİMİ YAŞA: Asker hareketleri ve inşa oyunları harika 3B ile hazırlanmıştır. Baş döndürücü 3B içerik ile asker üslerinden yüksek tempolu savaşı yaşa.

SAVAŞ STRATEJİSİ OYUNLARI – SIRA DIŞI BİR ORDU KUR: Tank, helikopter, piyadeler ve daha fazlasıyla ordunu kur. Gelişmiş savaş teknolojileri düşmanlarına hükmetmene ve mahşeri dünyayı yönetmene yardımcı olacaktır.

ÇEVRİM İÇİ ÇOK OYUNCULU – PVP OYUNLARI İLE BASKIN YAP VE FETHET: PVP muharebesi bire bir savaşta rakiplerini yenerek değerli ödüller kazanman için seni mücadeleye çağırıyor. Çok oyunculu oyunları arkadaş grubunla oyna ve strateji becerini zorla. Üssünü savun ve dünyanın en iyi savaş komutanı ol. RTS savaş ile düşmanlarından bir adım önde olmak için mücadele et.

ÜS İNŞASI – ASKERİ MERKEZLERİ GENİŞLET VE YÜKSELT: En üst seviye askeri merkezi, gelişmiş üs inşa araçlarıyla inşa et ve yükselt. Askeri kaleni geliştirerek üssünü savun. İnşaat oyunlarını sevenler, bu hızlı aksiyon dolu RTS (Gerçek zamanlı strateji) oyununa gerçekten bayılacaksınız.

ASKER YÜKSELT – ASKERİ BİRLİKLERİ ÖZELLEŞTİR: Düşmanlarını yenmek için yüksek teknoloji ürünlerini kullan. Ordu oluştururken tank ve piyadelere kadar güçlü birimleri kullan ve askerlerinin üzerine kişisel bir işaret koy.

Gelişmiş savaş stratejileri ve güçlü piyade, tank ve helikopter ordun ile dünyayı ele geçirmek için savaş. PVP Strateji oyunları ile arkadaş grubunla iki kişilik oyunlar oynarken dünyaya hâkim olmak için en iyi üssü kur ve paralı askerlerini yönet. 3B savaş oyunu daha önce gördüğün hiçbir şeye benzemiyor.

iPhone, iPad için League of War: Mercenaries savaş oyunu ücretsiz oynayın. Türkçe menü ve içerik desteği sayesinde oyun kullanımı ve oynanışı çok kolay olacak. Sizde hemen ücretsiz indirin ve oynamaya başlayın.

League of War: Mercenaries (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap