LEGO Digital Designer

Sponsorlu Bağlantılar
4.3.9
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Lego Tasarım ve Dizayn Programı

Lego Digital Designer Mac OS X bilgisayarda kendi Lego tasarımınızı yapmak için imkan sağlayan ücretsiz 3D modelleme aracıdır. Özelleştirilmiş ve uzatılabilir örnek modelleri koleksiyonu ile başlayabilirsiniz ya da Lego ürün yelpazesini kullanarak sıfırdan yeni lego oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Basitçe tuğlaları sürükleyin ve yerine bırakın, model oluşturmak için araç seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bir 3D lego tasarımına ek olarak LEGO Digital Designer oluşturduğunuz legoları yazdırabilir veya HTML formatında tasarımlar için adım-adım kurma talimatları ile komple set oluşturabilirsiniz. İsteğe bağlı LEGO Store’dan tuğla satın alabilir, LEGO Factory Gallery için tasarım yükleyebilirsiniz.

Kendi legolarınızı dizayn etmek ve oluşturmak veya lego satın almak için LEGO Digital Designer programını kullanabilirsiniz.

MAC bilgisayarda LEGO tasarımı yapmak ve kendi legolarınızı oluşturmak için kolay kullanımlı ve ücretsiz olan LEGO Digital Designer programını deneyebilirsiniz. LEGO tasarımına ek olarak, LEGO mağazasından ücretli legolar satın alabilirsiniz.

LEGO Digital Designer İçin Yorum Yap