Leo’s Fortune İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Leo’s Fortune: Android Altın Toplamalı Macera Oyunu

Leo’s Fortune oyununu Android işletim sistemli cihazlara indirerek oynayabilirsiniz. Leo’s Fortune oyunu ücretli oyunlar kategorisinde bulunan bir platform oyunudur. Oyun kullanıcı yorumlarından anlaşılacağı üzere vereceğiniz paraya değecek türde bir oyun olduğunu hatırlatırız.

Leo’s Fortune oyunu altın toplama üzerine kurulmuş olan bir oyundur. Oyunun videosunu izlerken ben keyif aldım ve akıllı telefonuma indirerek oynayacağım oyunlardan birisidir. Ayrıca tabletler ile de oynanabilmektedir.

Leo’s Fortune gördüğüm en göz kamaştırıcı platform oyunlarından birisidir. Eğlenceli bir oyun yapısının yanı sıra oyun ile bütünleşen bir ses tasarımı ile de eğlenceniz iki katına çıkacak.

Yosunlu ormanlardan, kurak çöllere, şehirlerden, karlı dağlara kadar farklı oyun ortamlarında oyunu oynayacaksınız. Oyunda yer alan 24 seviye ile oyunu hızlı bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Elinizden geldiğince en hızlı sürede seviyeleri tamamlayın. Ayrıca arkadaşlarınız ile de oynayarak oyunun keyfini daha çok yaşayın. İyi eğlenceler…

Leo’s Fortune Ekran Görüntüleri

Leo's Fortune indir

Leo’s Fortune İndir (Android) İçin Yorum Yap