Leo’s Fortune İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Leo’s Fortune: iPhone, iPad Eğlenceli Macera Oyunu

Leo’s Fortune oyununu iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlarınıza indirerek oynayabilirsiniz. Leo’s Fortune oyunu ücretli oyunlar kategorisinde bulunan bir platform oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun ücretli olmasına rağmen ben beğeneceğinizi düşünüyorum. Kullanıcı yorumlarından oyuna vereceğiniz paraya değeceği anlaşılıyor.

Bir platform oyunu olan Leo’s Fortune oyununda eğlenceli bir oyun yapısı içerisinde altın toplamaya ne dersiniz. Ayrıca en çok dikkat çekici platform oyunlarından bir tanesi de denilmektedir. Leo’s Fortune‘da oyununda oyun yapısının yanı sıra ses açısından da oldukça eğlence verici bir şekilde zaman geçireceksiniz.

Yosunlu ormanlardan, kurak çöllere, şehirlerden, karlı dağlara kadar farklı oyun ortamlarında oyunu oynayacaksınız. Oyunda yer alan 20’in üzerinde yer alan seviye ile oyunu hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışın. Ayrıca oyunu arkadaşlarınız ile de oynayarak kimin daha çabuk bitireceğini görebilirsiniz. Bu şekilde oyunun keyfini daha çok yaşayacaksınız. İyi eğlenceler…

Leo’s Fortune Ekran Görüntüleri

Leo's Fortune indir

Leo’s Fortune İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap