LFS Şahin Yaması

Sponsorlu Bağlantılar
1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Live for Speed Oyunu İçin Şahin Yaması

Live for Speed yarış simülasyonu oyunları arasından en popüler olanlardan biridir. Oynanış ve grafikleri ile keyif verici bir oyundur. Sürekli güncellemeler yapılarak gelişmeler ve yenilikler eklenmektedir. Pek çok çeşit arabayı bulacağınız oyunda Şahin otomobilin olmasını istemez misiniz?

LFS oyunu için pek çok yama mevcuttur. Özellikle araba sayısını artırmak ve sevdiğiniz araçları eklemek için yardımcı olan bu yamalardan biride LFS Şahin Yamasıdır. Bu araba yama dosyası ile Live for Speed oyununa Tofaş Şahin otomobili eklemek mümkündür.

İlginçtir Şahin modeli aradan yıllar geçse de popülerliğini korumakta hatta artırmaktadır. Çevremizde sürekli gördüğümüz özellikle modifiye yapıldığı zaman daha ilgi çekici olmaktadır. Bu nedenle bir çok araba yarışı oyunlarında kullanıcılar Şahin modelini görmek istiyor.

LFS Şahin Yaması ile sevilen Şahin otomobili oyuna ekleyebilirsiniz. Bu yama dosyasının kurulumunu yaptıktan sonra diğer araçlarda olduğu gibi Şahin modeline de modifiye yapmak mümkün olacak. İştahınız ve heyecanınız kabarmaya başladı değil mi? Sizde hemen küçük dosya boyutuna sahip LFS Şahin Yama dosyasını indirin ve Şahin ile yarışmaya başlayın.

Not: LFS Şahin Yamasını kullanabilmeniz için Live for Speed oyununun bilgisayarınız yüklü olması gerekir. Yamayı nasıl kuracağım diye korkmanıza gerek yok. İndireceğiniz dosya içerisinde kurulum ile ilgili yardımcı bilgileri bulacaksınız. Eğer yinede sıkıntı yaşarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

LFS Şahin Yaması İçin Yorum Yap