LG PC Suite

Sponsorlu Bağlantılar
5
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardan LG cihazları yönetme programı

LG PC Suite 5, Windows bilgisayarda LG mobil cihazları yönetmek ve veri aktarımı yapmak için yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe bir program.

Program sayesinde LG telefonları bilgisayara bağlayabilir ve telefon içindeki verileri ve dosyaları kolayca düzenleyebilirsiniz. LG telefondaki dosyaları bilgisayara aktarmak için en iyi yoldur. Telefona müzik, video atmak veya telefondaki fotoğrafları, resimleri ve diğer dosyaları bilgisayara yedeklemek için imkan sağlar.

Telefonda dosya yönetimi pekte kolay olmamaktadır. Büyük ekran telefon yönetmek kadar kolay bir şey yoktur. LG PC Suite programını bilgisayara yükleyin ve ardından LG telefonu USB kablo bağlantısı ile bağlayın. Telefonunuzu yakaladıktan ve eşleştirdikten sonra telefonun içindeki verilere erişim sağlayabilirsiniz.

LG PC Suite ile LG telefon yazılımını güncelleme, medya dosyalarını yönetme, rehberdeki kişileri ve takvim bilgilerini bilgisayarınızla eşleştirme yapabilirsiniz.

Not: Eğer telefonunuz biraz eski ve LG PC Suite ile uyumlu olmadıysa eski LG telefonlar için LG PC Suite 4 yazılımını yükleyebilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

LG PC Suite İçin Yorum Yap