Light Alloy

Sponsorlu Bağlantılar
4.10.2
Sponsorlu Bağlantılar

Özelleştirilebilir Ücretsiz Multimedya Oynatıcı

Light Alloy Windows için ücretsiz, son derece özelleştirilebilir bir multimedya oynatıcıdır. Minimum sistem kaynağı kullanımı, önceden ayarlanmış ayarlar ile medya dosyaları hızlı başlatmak için optimize edilmiştir. Aynı zamanda kendi gelişmiş ayarları vardır ve tüm popüler multimedya formatları için destek içerir: hızlı video geri sarma, altyazı yükleme, çalma listesi veya zaman çizelgesinde yer imleri, zaman çizelgesi üzerinde önizleme penceresi, çok dilli filmlerde ses parçaları ve altyazı seçimi, kızılötesi uzaktan kumanda, görüntünün parlaklık / kontrast / doygunluğunu ayarlama, multimedya klavye desteği ve tam (BD menüler hariç) DVD / Blu-ray desteği ve MKV / OGM / MP4 formatlarını oynatma desteği vardır. Bu özellikler sadece bir kaçı, uzun bir liste özellikleri vardır.

Light Alloy Türkçe Yama İndir
Light Alloy Türkçe Dil Dosyası

Dahili ses / video codec bileşenleri, özel codecler, altyazı için tam destek, WinLIRC desteği (uzaktan kumanda), yapılandırılabilir çalma hızı, boy oranı hizalama, ekran görüntüsünü (WebP / WebP-LL formatları dahil) kaydetme, her dosya için bağımsız video ayarları (parlaklık, kontrast, renk doygunluğu, altyazı, ses) geçerli oynatma konumunu kaydetmek ve daha sonra devam etmek gibi harika özellikler sunmaktadır.

Ne olursa olsun Light Alloy gibi bir multimedya oynatıcı kullandığınızı zannetmiyorum. Herhangi bir popüler video formatını görüntülemenize olanak sağlar, kendi yerleşik codec bileşeni bulunmaktadır. Pek çok özellikleri vardır ve istediğiniz herhangi bir şekilde özelleştirilebilir. Kendi tema koleksiyonu ile sınırlı olmaksızın, bir çok yönden son derece özelleştirilebilir harika bir medya oynatıcıdır.

Zaman çizelgesi (filmin ne kadar ilerlediğini ve ne kadarı kaldığını görmek), WinLIRC (uzaktan kumanda desteği), canlı önizleme (YouTube benzeri), Light Alloy programından doğrudan YouTube ve Vimeo online video izlemek (Ctrl+U kısayol tuşuna basın ve URL’yi girin), internet radyosu, XM, IT, S3M, MOD gibi müzik parçalarını destekler.

Light Alloy medya oynatıcı aktif geliştirilen ve büyük olasılıkla zamanla artacak özellikleri ile harikalar yaratacak. Bu güvenilir bir multimedya oynatıcı ile ilgilenen herkes için bulunmaz bir nimettir.

Light Alloy Türkçe Yama İndir
Light Alloy Türkçe Dil Dosyası

Light Alloy Hakkında Yazılar

Light Alloy” İçin Bir Cevap

Light Alloy İçin Yorum Yap