Light Alloy Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Light Alloy Türkçe Dil Dosyası

Light Alloy, Windows bilgisayar üzerinde ücretsiz en iyi multimedya oynatıcı program olduğunu her zaman söyleyeceğim. Program her şeyi ile harika ama sadece tek bir kötü tarafı vardı Türkçe dil desteğinin olmaması. Artık bu sorunda ortadan kalktı.

Light Alloy programını Türkçeleştirmek için program üreticileri tarafından Türkçe dil desteği oluşturulmuş durumda. Türkçe dil dosyası Light Alloy son sürümü ile tamamen uyumludur. Sizde hemen yama dosyasını indirin ve Light Alloy Türkçe olarak kullanmaya başlayın.

Light Alloy Windows için ücretsiz, son derece özelleştirilebilir bir multimedya oynatıcıdır. Minimum sistem kaynağı kullanımı, önceden ayarlanmış ayarlar ile medya dosyaları hızlı başlatmak için optimize edilmiştir. Aynı zamanda kendi gelişmiş ayarları vardır ve tüm popüler multimedya formatları için destek içerir: hızlı video geri sarma, altyazı yükleme, çalma listesi veya zaman çizelgesinde yer imleri, zaman çizelgesi üzerinde önizleme penceresi, çok dilli filmlerde ses parçaları ve altyazı seçimi, kızılötesi uzaktan kumanda, görüntünün parlaklık / kontrast / doygunluğunu ayarlama, multimedya klavye desteği ve tam (BD menüler hariç) DVD / Blu-ray desteği ve MKV / OGM / MP4 formatlarını oynatma desteği vardır. Bu özellikler sadece bir kaçı, uzun bir liste özellikleri vardır.

Light Alloy
Özelleştirilebilir Ücretsiz Multimedya Oynatıcı

Light Alloy Türkçe Yama Hakkında Yazılar

Light Alloy Türkçe Yama İçin Yorum Yap