Light Image Resizer

Sponsorlu Bağlantılar
4.6.7.0
Sponsorlu Bağlantılar

Resim Boyutlandırma, Sıkıştırma ve Dönüştürme Programı

Light Image Resizer (eski adıyla VSO Image Resizer) resim/fotoğraf boyutlandırma ve dönüştürme yapmak için ücretsiz ve Türkçe resim boyutlandırma programıdır.

Light Image Resizer programı resimleri/fotoğrafları 1-1 oranında veya dilediğiniz şekilde yapacağınız ayarlama ile boyutlandırma yapabilirsiniz. Ayrıca toplu olarak resim boyutlandırma yapabilirsiniz.

.JPEG, .JPG, .CR2 (Canon RAW), .NEF (Nikon RAW), .DNG (Adobe), .GIF, .ICO, .PNG, .PSD (Photoshop), .TIFF formatları boyutlandırma ve dönüştürme yapabilir.

İşlem yaptığınız görüntüleri .ARW, .BMP, .CRW, .MEF, .CUT, .DCM, .DIB, .DICOM, .EMF, .JP2, .JPE, .MRW, .ORF, .PBM, .PCD, .PCX, .PEF, .PPM, .PSP, .PSPIMAGE, .RAF, .RGB, .SGI, .SR2, .SRF, .TGA, .TIF, .WMF, .BMP, .JPG, .GIF, .PNG, .TIFF, .ZIP formatlarında kaydetme imkanı da sağlıyor.

Light Image Resizer programı diğer resim boyutlandırma programlarına göre ekstra özellikler sunuyor. Resimleri/fotoğrafları yeniden boyutlandırma, sıkıştırma, dönüştürme ve kolayca resimlerin bir kopyasını oluşturabilirsiniz. Hızlı bir şekilde toplu olarak resim boyutlandırma yapmak için en iyi programlardan biridir. Çoklu çekirdekli fotoğraf boyutlandırma teknolojisini kullanarak yüksek kalitede sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yüksek kaliteli görüntü boyutlandırma filtreleri sayesinde hızlı en iyi sıkıştırma kalitesi sunuyor. Bu sayede resim/fotoğraf boyutlarını daha düşük seviyelere alabilirsiniz. Sıkıştırma ve boyutlandırma sayesinde resimleri kolayca paylaşabilirsiniz. Ayrıca iPhone, iPad mini, forum, HQ profil kitaplığını kullanabilirsiniz. Yeni eklenen özelliği sayesinde özel PDF sayfaları oluşturabilirsiniz. Light Image Resizer ayrıca resimlere filigran ekleme imkanı da sağlıyor.

Light Image Resizer ücretsiz ve Türkçe program, kolayca JPEG’den PDF’ye dönüştürme yapma imkanı da sunuyor. Yani PDF dosyaları içine resimleri kolayca yerleştirebilirsiniz.

Light Image Resizer İle 30 Saniyede Resimleri Düzenleyin

Resim ve fotoğraf boyutlandırma, sıkıştırma, dönüştürme, ölçeklendirme gibi bir çok düzenlemeler yapmak için ücretsiz ve Türkçe olarak sunulan Light Image Resizer yazılımı kullanabilirsiniz.

Light Image Resizer İçin Yorum Yap