LigTV İndir (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Lig TV: Windows Phone için Bedava Resmi Lig TV Uygulaması

LıgTV Indır

Lig TV, Windows Phone akıllı cihazlarınız için ücretsiz olarak sunulan ve Lig TV‘nin resmi uygulamasıdır. Türkiye’nin önde gelen futbol kanallarından olan Lig TV’nin resmi sitesine bir tıklamayla ulaşabilirsiniz. Futboldan uzak kalmayın. Futbolun kalbi Lig TV‘de atıyor.

Lig TV bilindiği üzere Türkiye süper lig maçlarının yayınlamaktadır. Her zaman kalbi spor için çarpan, takımının maçlarını yakından takip edenler için oldukça faydalı bir uygulama olarak göze çarpıyor. Her zaman maçları izlemeye bilirsiniz. Maçların özetlerini izleme imkanı bulamazsınız. Ancak bu uygulama ile takımınızın maçı bittikten hemen sonra özetine ulaşabilir ve izleyebilirsiniz.

Uygulama ile güncel olarak futbol haberlerini, futbol videolarını nerede olursanız olun takip etme imkanı. Bir çok yabancı lig’den son haberleri, maç özetlerini, şampiyonlar ligi, Uefa Avrupa ligi ve daha fazlası Lig TV‘de.

Takımınızın veya takip etmek istediğiniz ligin en son haberlerine, iddaa listesinde yer alan bütün maçların canlı skorlarına Lig TV WindowsPhone uygulamasıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

LigTV İndir (Windows Phone) İçin Yorum Yap