LINE Camera (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin LINE Camera: Animated Stickers Uygulaması

LINE Camera: Animated Stickers, Android mobil cihazlar için selfie çekme ve güçlü düzenleme özellikleri ile ücretsiz bir uygulamadır. Profesyonel fotoğraf çekmek, düzenlemek ve komik yüz fotoğrafları oluşturmak için güzel bir uygulamadır. Kaliteli fotoğraf kolajları oluşturmak ve fotoğrafları daha cazip hale getirmek için LINE Camera uygulamasını kullanabilirsiniz.

LINE Camera uygulamasının sunduğu özelliklere bakacak olursak:

Ön kamera ile hızlı bir selfie fotoğraf çekin, filtre uygulayın ve güzellik özelliğini kullanın. LINE Camera zamanlayıcı,  flaş, ayna modun, seviye, ızgara ve mükemmel bir resim çekmek için gereken tüm diğer özellikleri ile birlikte geliyor. Gölgeli fotoğraflarınızı aydınlatmak ve fotoğrafların görünümünü daha da güzelleştirmek için filtreler uygulayın.

Resimlere yazı ekleme özelliği ile fotoğraflara çekici sloganlar ekleyerek kendi afişinizi oluşturabilirsiniz. Yazı tipi seçeneklerinden sevdiğiniz yazı tiplerini kullanabilirsiniz. Renk ve fırça boyutunu seçmenize izin veren seçenekler ile düzenlemeler yapabilirsiniz.

Fotoğrafları birleştirme özelliği ile birden fazla fotoğrafları tek bir resimde birleştirerek kolajlar oluşturun ve güzel anılar ortaya çıkarın. Hazırladığınız fotoğrafları Facebook, Instagram, veya seçtiğiniz sosyal ağlarda kolay ve hızlı bir şekilde paylaşın.

LINE Camera (Android) İçin Yorum Yap