LINE HERE (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.3
Sponsorlu Bağlantılar

Android Konum Bildirme ve Paylaşma Uygulaması

LINE HERE, Android cihazlardan konum bildirmek ve konum paylaşmak için ücretsiz bir uygulamadır. Ailenizden biriyle veya arkadaşlarınızla buluşacağınızda nerede olduklarını bilmek istiyorsanız LINE HERE uygulaması tam sizlik. LINE HERE ile gerçek zamanlı konumunuzu sevdiklerinizle paylaşın.

Ebeveynler için faydalı olacak uygulamalardan biridir. Çocuklarınız nerede kontrol etmek için iyi bir yardımcı olacaktır. Aileniz veya arkadaşlarınızı bulma artık çok kolay olacak. Aramaya gerek kalmadan LINE HERE ile konumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca belli bir süre için konum paylaşmak için zamanlayıcıyı kullanabilirsiniz.

LINE HERE arkadaş grupları için harika bir uygulamadır. Arkadaşlarınız nerede her an ve her zaman haberdar olabilirsiniz. Piknik veya bilmediğiniz yerlere gittiğiniz zaman kimin nerede olduğunu kolayca öğrenin. Bilmediğiniz yerlerde kaybolma korkunuz olmayacak.

Sizde Android için LINE HERE uygulamasını indirin ve konum paylaşmaya başlayın. Konum atmak isteyenler için basit ve güzel bir uygulamadır. LINE HERE Android konum paylaşma uygulaması ile artık gezmeler daha keyifli hale gelecek.

LINE HERE (Android) İçin Yorum Yap