LINE (BlackBerry)

Sponsorlu Bağlantılar
3.3.8
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry için Ücretsiz Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma Uygulaması

4/5, Toplam: 1 kişi

LINE ücretsiz arama ve mesaj, BlackBerry mobil cihazlar için geliştirilen, hiçbir sınırlama olmadan ücretsiz arama ve mesajlaşma için tasarlanmış ücretsiz bir arama, mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulamasıdır.

Zaman ve yer farkı olmadan günün her saati istediğiniz herkesle konuşabileceksiniz. Birçok ülkede kullanımı üst seviyelere çıkmıştır ve herkes tarafından tercih edilmektedir. İspanya, Çin, Malezya, Hindistan, Meksika, Rusya gibi ülkeler bu uygulamayı en çok indiren ülkeler arasında.

Bu uygulama ile görüntülü arama / konuşma yapabileceksiniz. Ses kalitesi iyi olan LINE ile arkadaşlarınızla, ailenizle doyumsuz sohbet edebileceksiniz. En güzel tarafı ise ücretsiz bir uygulama olmasıdır. Mesajlaşma özelliği bulunan bu uygulama sayesinde mesaj sıkıntınız olmayacak. İstediğiniz kadar mesaj atabilecek, resim,video ve sesli mesajları rahatlıkla gönderebileceksiniz.

Arkadaşlarınızla nerede ve ne zaman isterseniz kendi aranızda veya grup sohbetleriyle ücretsiz mesajlaşın. LINE‘ı tüm akıllı telefonlarda (iPhone, Android, Windows Phone, Blackberry, Nokia), tabletlerde ve hatta bilgisayarınızda bile kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Sesli Arama ve Görüntülü Arama: BlackBerry cihazda LINE varsa, ne zaman isterseniz ve nerede olursanız olun ücretsiz, yüksek kaliteli sesli arama ve görüntülü arama özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Canınız istediği kadar konuşun, en güzel kısmı ise, tamamen ücretsiz. Uluslararası aramalar da ücretsizdir. Aynı anda 200’e kadar kişiyle konuşun.

line-ucretsiz-arama-ve-mesajlasma-indir-blackberry

LINE ile arkadaşlarınızı ücretsiz olarak sesli ya da görüntülü arayabilirsiniz. Sevdiklerinizle aranıza mesafe koymadan hemen şimdi LINE’ı deneyin.

iPhone, Android, Windows Phone, BlackBerry (Sesli Arama) ve bilgisayarlarda (Windows/Mac OS) kullanılabilir.

10.000’den fazla sticker ve ifade ile geniş bir duygu aralığında kendinizi ifade edebilirsiniz. LINE sticker’larıyla daha çok eğlenin.

Orijinal LINE karakterlerinin yanı sıra dünya çapında ünlü karakterlerin sticker’larını bulmak için Sticker Dükkanı’nı ziyaret edin.

LINE, arkadaşlarınızla fotoğraflar, videolar, sesli mesajlar, konum ve iletişim bilgilerini kolayca paylaşın.

En sevdiğiniz sanatçıların, ünlülerin, markaların ve TV programlarının resmi hesaplarını arkadaş olarak ekleyin ve yalnızca LINE‘da bulunan özel haberleri alın.

LINE (BlackBerry) İçin Yorum Yap